Happy365

Happy365

Kviečiame į laimės ieškotojų klubą! HAPPY 365 - tai išskirtinio stiliaus žurnalas apie laimingus žmones. Laimingus turte ir skurde. Šlovėje ir pogrindyje. Lietuvoje ir Havajuose. LAIMĖ neturi ribų. Kiekviena HAPPY365 istorija - neįtikėtini nuotykiai, verti atskiro romano. Nuotaikingą žurnalą puošia įspūdingos fotosesijos, madų, grožio ir gražaus gyvenimo puslapiai, meilės, karjeros, emigracijos istorijos. Skaitydami HAPPY365 vėl išmoksite garsiai juoktis, nesvarbu, kad dirbate verslo trikampyje ir vilkite kostiumą.
„Tai bus kultinis žurnalas amžinai jauniems“, - žada žurnalo leidėjai, į savo komandą subūrę žinomus žurnalistus, rašytojus ir menininkus.

Žurnalą leidžia leidykla „4 Galvos“. 2018 metais "HAPPY365" išeis 5 kartus per metus: vasarį, balandį, birželį, rugsėjį ir lapkritį.

Prenumeruokite HAPPY365 visiems 2018 metams ir džiaukitės dovana!

Skandalingai patrauklios blakstienos. Juodas tušas RIMMEL Scandaleyes Extreme suteikia blakstienoms ekstremalią apimtį ir ilgį! Unikalus dvigubas šepetėlis , lenktoji jo pusė kruopščiai atskiria blakstienas, suteikdama apimties. Braukdamos plokščiąja šepetėlio puse maksimaliai jas išilginsite, be jokių gumulėlių!

Dovanos vertė 6.99 Eur. Dovana metinius prenumeratorius pasieks kartu su pirmuoju numeriu. Dovanų kiekis ribotas.

Prenumeruoti

2018
Mėnuo Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
Kaina, € - 2.69 - - 5.38 - 8.07 - - 10.76 - 13.45