NG Kids

NG Kids

NG KIDS – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. NG KIDS skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!
Vaikai NG KIDS puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

Žurnalo „NG Kids“ kovo mėnesio numeryje skaitykite:  Laukinių kačių akademija Jaguarundžių patelės išmoko mažylius įspūdingų medžioklės triukų. Susipažink su geriausiu draugu – rykliu Neįtikėtini šių plėšrūnų charakterio bruožai. Ryžkis tyrinėti Jei nori ieškoti nuotykių džiunglėse, perskaityk apie tris tyrinėtojus, kad suprastum, ką tai reiškia. Ateities pasaulio namai Pabandyk įsivaizduoti, kaip atrodys tavo namai 2070 metais.

Žurnalas išleidžiamas kas mėnesį (12 numerių per metus). Išeina ankstesnio mėnesio antroje pusėje. Prenumeratoriams pristatoma 20-23 dienomis.

Leidėjas Alma Littera UAB

Prenumeruoti

2018
Mėnuo Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
Kaina, € - - - - 1.88 3.77 5.65 7.35 9.05 10.40 12.11 13.80