NG Kids

NG Kids

NG KIDS – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. NG KIDS skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!
Vaikai NG KIDS puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

Gruodžio mėnesio žurnale „NG Kids“ skaitykite: Siurprizų vakarėlis! Raudonakės medvarlės stebina keistu elgesiu. Akmenų miškas Lyg skustuvai aštriose uolose gyvena labai keisti gyvūnai. Ilgalūpio lokio išgelbėjimas Rūpestingi prižiūrėtojai išgelbsti sužeistą jauniklį. Įdomybės apie drėgnuosius miškus Sužinok stulbinančių dalykų apie drėgnuosiuose miškuose gyvenančių žmonių istoriją, meną ir apeigas. Pingvinai maištininkai Storasnapiai kuoduotieji pingvinai visiškai nepanašūs į savo giminaičius.

Žurnalas išleidžiamas kas mėnesį (12 numerių per metus). Išeina ankstesnio mėnesio antroje pusėje. Prenumeratoriams pristatoma 20-23 dienomis.

Leidėjas Alma Littera UAB

Prenumeruoti

2018
Mėnuo Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis
Kaina, € - 1.88 3.77 5.65 7.35 9.05 10.40 12.11 13.80 15.47 17.12 18.75