Ji

Ji

Savaitinis žurnalas „Ji“ – savaitraštis, kuriame rasite straipsnių apie sveikatą, sveiką gyvenseną, vaikų auklėjimą, grožį, madą. Pluoštą receptų, praktiškų patarimų, kaip rūpintis ir prižiūrėti sodą, daržą ir namus. Gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų, astrologų atsakymus į rūpimus klausimus. Laisvalaikio pramogų: kryžiažodžių, galvosūkių, testų ir išsamias TV programas. Smagu žinoti daugiau!

Prenumeruokite JI ir gaukite kosmetikos rinkinį dovanų!

Prenumeruokite savaitinį žurnalą JI 2018 metams už 27,50 Eur ir gaukite 28,50 Eur vertės kosmetikos rinkinį dovanų.

Pasiūlymas galioja gruodžio 1–31 d. tik užsakant tinklalapiuose www.zlg.lt ir www.zurnaluprenumerata.lt. Kosmetikos rinkinys dovanojamas užsakantiems 12 mėnesių prenumeratą 2018 metams.

Į dovanojamą kosmetikos rinkinį įeina „Manhatttan“ lūpų dažai „Soft Rouge“, akių pieštukas „Khol Kajal“, akių šešėliai „Multi Effect“, lūpų balzamas „Intense Lip Balm“ ir „Rimmel“ pudra „Good To Glow“. Kosmetikos rinkinių skaičius ribotas. Pasibaigus numatytiems kosmetikos rinkiniams, prenumeratoriai kaip dovaną gaus „Shiseido“ veido serumą, kurio vertė – 30 Eur. Dovanos negrąžinamos ir nekeičiamos. Dovanos bus išsiųstos prenumeratos gavėjo adresu per 5-10 dienų nuo užsakymo pateikimo.

 JI prenumerata – tai dovana, kuri džiugins kas savaitę visus metus!