Pagalba

Žurnalas „NG Kids“

Vaikams apie pasaulį Daugiau
Vaikams apie pasaulį Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 12 leidinių
19 Eur
Prekybos vietose: 22.68 Eur
Sutaupote 16 %
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 6 leidiniai
10.4 Eur
Prekybos vietose: 11.34 Eur
Sutaupote 8 %
NG Kids 3 mėn. prenumerata | 3 leidiniai
5.65 Eur
Prekybos vietose: 5.67 Eur

„NG Kids“ – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. „NG Kids“ skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!

Vaikai „NG Kids“ puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

 
Birželio mėnesio „National Geographic Kids“ numerio speciali tema – apie vandenynus ir gyvybę juose.
Saugokime vandenynus
C. M. Tomlin
Paige Towler
Šiame specialiame numeryje susipažinsi su penkiais gyvūnais ir išsiaiškinsi, ką pasakoja kiekvieno jų nuotrauka. Pirmiausia atsakyk į keletą klausimų ir išsiaiškink, koks jūrinis gyvūnas tu esi. Tada perskaityk neįtikėtinas istorijas, kurias pasakoja šiuos gyvūnus įamžinę fotografai.
Šiuo metu ištirta vos 20 %  pasaulio vandenynų. Bet laukinės gamtos fotografai mums leidžia pamatyti ten gyvenančius įvairiausius jūrinius gyvūnus. Šiame numeryje net 14 puslapių skyrėme, kad kuo daugiau susipažintum apie pačius nuostabiausius vandenynuose tarpstančius gyvūnus. Be to, sužinosi daugybę įdomių faktų ir išgirsi gausybę patarimų, kaip pasirūpinti, kad šios buveinės išliktų geriausiais namais jose gyvenantiems mūsų planetos gyvūnams.
Rubrikoje „Neįtikėtini dalykai“ sužinosi netikėtų dalykų apie pelėdas, kobras, paršiukus ir kur saulė kyla du kartus per parą.
„Nepaprasta gyvūnų bičiulystė“
Autorė
Rose Davidson
Sankt Peterburgas, Rusija. Maždaug 12 metų paprastoji lūšis Linda švelniai laižo
naminę katę savo aptvare Leningrado zoologijos sode Sankt Peterburge, Rusijoje. Naminė katė Dusia nėra lūšies jauniklė ar jos gentainė. Susirūpinę, kad Linda nesijaustų vieniša, zoologijos sodo darbuotojai jai, tada vos dviejų mėnesių jauniklei, parūpino tokio pat amžiaus jauną katytę.
Apie šių dviejų kačių draugystę, skaitykite naujame žurnalo numeryje.
Gineso rekordai
Autorė Liz Lane
Ar žinai, kas turi didžiausius batus pasaulyje ar ilgiausius dredus? Atsiversk „National Geographic Kids“ birželio numerį ir sužinok, daug neįtikėtinų faktų.
„National Geographic“ specialus priedas „Antgamtiniai reiškiniai“ kviečia pažvelgti tiesai į akis.
Autorius Daniel S.Levy
Kas yra Dievas? Kas yra gėris? Kodėl baiminamės neregimų dalykų ir virpančių šešėlių? Ir apskritai, ką žinome?
Senovėje viskas, kas netikėta, būdavo priskiriama dievybėms, šmėkloms ir dvasioms. Nors jau seniai laikome save pasaulio šeimininkais, susidūrę su antgamtiškumu pasijuntame menki ir sutrikę. Visa tai, kas dėjosi tamsiųjų amžių ir nelogiško nerimo laikais, veikia ir šiandien – mokslo ir racionalių technologijų epochoje. Žmonės vis dar įžvelgia grėsmę kur papuola ir toliau puola ant kelių maldaudami ne regimų būtybių pagalbos: garbina šventuosius, tokius kaip Švč. Mergelė Marija, ir neregimas dvasias tikėdamiesi, kad šie apsaugos nuo visko, kas bilda naktimis, šmėkščioja regos lauko pakraščiuose ir naktį klykauja tolumoje.
Būtent šias antgamtines jėgas ir žmonių baimes tyrinėsime šio leidinio puslapiuose.