Pagalba

Žurnalas „NG Kids“

Vaikams apie pasaulį Daugiau
Vaikams apie pasaulį Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 12 leidinių
19 Eur
Prekybos vietose: 22.68 Eur
Sutaupote 16 %
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 6 leidiniai
10.4 Eur
Prekybos vietose: 11.34 Eur
Sutaupote 8 %
NG Kids 3 mėn. prenumerata | 3 leidiniai
5.65 Eur
Prekybos vietose: 5.67 Eur

„NG Kids“ – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. „NG Kids“ skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!

Vaikai „NG Kids“ puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

„National Geographic Kids“ gegužės mėnesio  numeryje jaunieji skaitytojai sužinos apie laukinių gyvūnų išdaigas ir gudrybes, slaptų faktų apie JAV prezidento automobilį ir kai ką įdomaus apie keistuolius augalus.   
Laukinių gyvūnų išdaigos
Autorė Jason Bittel 
Manai, išdaigas krečia tik vaikai? Tavęs laukia staigmena! Laukiniai gyvūnai pasitelkia įvairias gudrybes ieškodami maisto, norėdami pasislėpti nuo plėšrūnų ir net sumanę ką nors nugvelbti iš savo draugų. Skaityk ir sužinosi, kaip šie septyni smalsuoliai krečia neįtikėtinus pokštus!
Visiškai slaptai
Autoriai Cripsin Boyer ir Suzanne Zimbler
Mums pavyko gauti konfidencialios informacijos apie JAV Prezidento automobilį. Be abejonės, JAV Prezidentas nevažinėja autobusu ir neskraido keleiviniu lėktuvu. Ilgoms kelionėms jis renkasi prezidentinį lėktuvą „Air Force One“ arba asmeninį sraigtasparnį „Marine One“, o kai tenka važiuoti nedidelius atstumus, sėda į šį galingą automobilį. Jame sudėtos visos mokslo ir technologijų naujovės, o saugumo sumetimais ši mašina vadinama slapyvardžiu „Žvėris“.
Keistuoliai augalai
Autorė Allyson Shaw
Iliustracijos Alejandro Mesa
Manai, visi augalai gražūs ir labai taikūs? Tada nustebsi sužinojęs, kad kai kurie jų turi nuodingas išaugas, gali būti tikrai plėšrūs ar vieni kitiems siųsti slaptus pranešimus.
5 gamtai draugiški įpročiai
Autorė Aubre Andrus
Keisti įpročius – veiksmingiausias būdas apsaugoti mūsų planetą. Nustebsi sužinojęs, kaip nedideli pokyčiai gali sumažinti vandens švaistymą ir taršą vienkartiniais plastiko gaminiais. (Ar žinojai, kad 7 mlrd. tonų plastiko sukaupta sąvartynuose arba plaukioja mūsų planetos vandenynuose. Šios plastiko atliekos sveria maždaug tiek, kiek 1 mlrd. Tyrannosaurus rex!) Išbandyk šiuos planetą tausojančius patarimus.
Žaliasis kodas
Autorė Jill Fanslau
Kaip kompostuoti?  Panaudok maisto likučius ir pasiruošk savo komposto – taip sumažinsi atliekų kiekį ir patręši savo sodą.