Žurnalas „NG Kids“

Mėnraštis | 12 leidiniai per metus

Vaikams apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.
Daugiau
12 mėn. pren. | 12 leidinių
Prekybos vietose: 22.68 Eur
19.38 Eur
Sutaupote 15 %
6 mėn. pren. | 6 leidiniai
Prekybos vietose: 11.34 Eur
10.4 Eur
Sutaupote 8 %
3 mėn. pren. | 3 leidiniai
Prekybos vietose: 5.67 Eur
5.65 Eur

NG KIDS – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. NG KIDS skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!
Vaikai NG KIDS puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

Gegužės mėnesio „NG Kids“ numeryje skaitykite: Pingvinai prieš mormonus Nuspręsk, kas laimės paukščių mūšį?  Tikra ar išgalvota? Greičiausiai tai bus vienos keisčiausių kada nors tavo girdėtų istorijų. Įdomybės apie technologijas Ar žinojai, kad neseniai išrastas elektros lemputes reikės keisti tik kartą per 20 metų!

Žurnalas išleidžiamas kas mėnesį (12 numerių per metus). Išeina ankstesnio mėnesio antroje pusėje. Prenumeratoriams pristatoma 20-23 dienomis.

Leidėjas Alma Littera UAB