Pagalba

NAUJIENA! Išbandykite mėnesinę prenumeratą be įsipareigojimų

Žurnalo ŽMONĖS mėnesinė prenumerata ir dvi dovanos – pramogų namuose paketas


Tik
8.99 Eur/mėn
15.97 Eur

Mėnesinės prenumeratos privalumai:
 • Mokėkite kartą per mėnesį, o ne už visus metus į priekį
 • Patogu ir saugu – mokestis kartą per mėnesį bus nuskaičiuotas nuo jūsų kortelės
 • Sutaupykite. Pigiau nei perkant prekybos vietose visus metus
 • Jokių įsipareigojimų – galite nutraukti bet kada
 • Kartu gausite daugiau nei 300 filmų prenumeratą namų kino platformoje „ŽMONĖS Cinema“
 • Galėsite žiūrėti naujausius lietuviškus filmus, kino klasiką, festivalių favoritus
 • Galėsite pirmieji skaityti ŽMONĖS e. versiją jūsų telefone
 • ŽMONĖS e.versijoje rasite ne tik žurnalą, bet ir daugiau unikalaus turinio

Žurnalo ŽMONĖS mėnesinė prenumerata


Tik
7.99 Eur/mėn

Mėnesinės prenumeratos privalumai:
 • Mokėkite kartą per mėnesį, o ne už visus metus į priekį
 • Patogu ir saugu – mokestis kartą per mėnesį bus nuskaičiuotas nuo jūsų kortelės
 • Sutaupykite. Pigiau nei perkant prekybos vietose visus metus
 • Jokių įsipareigojimų – galite nutraukti bet kada

Išbandykite žurnalo ŽMONĖS mėnesinę prenumeratą ir pasirinkite iš dviejų variantų. Prenumeruokite žurnalą ŽMONĖS už 8.99 Eur per mėnesį ir gaukite žurnalą į namus kiekvieną savaitę bei dvi dovanas – elektroninę žurnalo ŽMONĖS versiją savo telefone bei nuolat atnaujinamą, daugiau nei 300 gerų filmų kolekciją namų kino platformoje „ŽMONĖS Cinema“ arba mokėkite 7.99 Eur per mėnesį ir gaukite tik žurnalą ŽMONĖS tiesiai į namus kiekvieną savaitę.

Perkant atskirai žurnalo ŽMONĖS mėnesinę prenumeratą, ŽMONĖS Cinema prenumeratą ir žurnalo e.versiją jūsų telefone sumokėtumėte 17.97 Eur (žurnalo ŽMONĖS mėnesinė prenumerata – 7.99 Eur, ŽMONĖS Cinema mėnesinė filmų prenumerata – 4.99, žurnalo e.versija jūsų telefone – 4.99 Eur).

Mėnesinė prenumerata – tai patogus būdas sumokėti už prenumeratą. Vienu metu nereikės išleisti didesnės sumos – mokėsite ne už visus metus į priekį, o kas mėnesį. Nereikės sukti galvos dėl apmokėjimo – prenumeratos mokestis bus automatiškai nuskaičiuotas nuo jūsų banko kortelės. Jokių įsipareigojimų – bet kada galėsite nutraukti prenumeratą.

Norite mokėti standartiškai kartą per metus? Tokia galimybė taip pat yra: galite pasirinkti 12 mėn. prenumeratą ir mokėti standartiškai vieną kartą per metus. Su minėtomis dovanomis prenumerata kainuos 89 Eur, o be dovanų – 79 Eur.

Perkant prenumeratą su 2 dovanom gausite namų kino platformos „ŽMONĖS Cinema“ filmų prenumeratą, kurioje – nuolat atnaujinama, daugiau nei 300 filmų kolekcija. Tai nauji ir žiūrovų jau pamėgti lietuviški filmai, populiariausios juostos iš kino teatro „Pasaka“ repertuaro.

Elektroninė žurnalo ŽMONĖS versija jūsų telefone – kiekvieną savaitę pasirodo anksčiau nei pats žurnalas, tad prenumeratoriai naujausią numerį skaito pirmieji.

Pasiūlymas galioja tik puslapyje www.zurnaluprenumerata.lt. Pasirinkus žurnalo pristatymą ne mieste, taikomas papildomas Lietuvos pašto pristatymo mokestis.

Po užsakymo užsakovo el. paštu gausite unikalų kodą, su kuriuo „ŽMONĖS Cinema“ filmus galėsite žiūrėti nemokamai tiek laiko, kiek prenumeruosite.

Elektroninės žurnalo ŽMONĖS versijos jūsų telefone kodą gausite kartu su prenumeratos patvirtinimo laišku.